Токар може виготовити 600 однакових деталей за 10 годин, а його учень - за 15 годин. За який час

вони можуть зробити всі деталі, якщо будуть працювати разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Илья.
600/10=60 деталей виготовляє токар за годину
600/15=40 деталей виготовляє учень за годину
60+40=100 деталей виготовляють токар і учень разом за годину
600/100=6 годин
Відповідь. за 6 годин вони зроблять всі деталі, якщо будуть працювати разом