Катер проплив100,1 км за течією річки і 99,47 км проти течії.Скільки часу витратив катер на весь

шлях, якщо його власна швидкість дорівнює 36,4км/год,а швидкість течії-2,1 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Шуркин Лев.

100.1:(36.4+2.1)+99.47:(36.4-2.1)=5.5 ч

Отвечает Черниговская Дарья.

1) 36,4+ 2,1 =38,5км/год швидкість за течією

2)101,1:38,5=2,6 год  потратив в один бік

3) 36,4-2,1=34,3 км/год швидкість проти течії

4) 99,47: 34,3 = 2,9 год потратив в зворотній бік

5) 2,6+ 2,9 =5,5год

Відповідь : 5,5 год

Удачі