ОБЧИСЛИ. ДО КОЖНОЇ РІВНОСТІ НА ДОДАВАННЯ СКЛАДИ ПО ДВІ РІВНОСТІ НА ВІДНІМАННЯ

36+53=89.60+27=87.15+74=89

Ответы на вопрос

Отвечает Синяков Глеб.
1) 36+53=89=110-21=89
    36+53=89=134-45=89
2) 60+27=87=120-33=87
    60+27=87=172-85=87
3)15+74=89=95-6=89
    15+74=89=112-23=89