Друкарня, виробляючи щоденно однакову кількість книг, за 4 дні надрукувала 940 книг. Скільки всього

книг необхідно надрукувати, якщо на виконання завдання у друкарні залишилося 9 днів.

Ответы на вопрос

Отвечает Сеитов Ринат.
1) 940 : 4 = 235(к) книг за один день
2) 235* 9= 2115(к) залишилось надрукувати
3) 2115+ 235= 2350(к)
В: друкарня має надрукувати 2350 книг