Помогите, пожалуйста!!!!Сашко вирушив на велосипеді з села Гірки до сусіднього села Дровине в

крамницю по харчі. перед відїздом він замкнув у сараї свого пса Рябка, побоючись, що той погризеться з собаками з сусіднього села. Через 10 хв. Рябко розкопав яму і кинувся навздогін зі швидкістю 750 м/хв. На якій відстані від села Дровине Рябко наздогнав свого хазяїна, якщо Сашко їхав зі швидкістю 250 м/хв, а відстань між селами 6 км

Ответы на вопрос

Отвечает Купяк Маша.

Разность между скоростями: 750м-250м=500м/мин

За 10мин Сашко проехал: 10*250=2500м

Разрыв в  2500м Рябко сократил за: 2500/500=5мин

За эти 5мин Рябко пробежал 750*5=3750м

Сашко был в пути 10мин+5мин=15мин

15мин*250=3750м

6000м-3750=2250м от села Дровине