Автобус жолда 5сағат, ал жүк машинасы 9сағат болды. Автобус жүк машинасынан 240 км кем жүрді. Егер

олардың жылдамдықтары бірдей болса, əрқайсысы неше километр жол жүрген?

Ответы на вопрос

Отвечает Осадченко Денис.
240/(9-5)=60
60*9=540
60*5=300