5000 мен 509 сандарының айырмасынан 999ды азайт. 35000 мен 2нің көбейтіндісін 100 есе кеміт. 8400

бен8200 дін айырмасын 250 есе артыр.

Ответы на вопрос

Отвечает Боярчук Алина.
(5000-509)-999=3,492
(350000×2):100=7000
(8400-8200)×250=40000