Між сусідніми поверхами будинку 10 сходинок .Вітя подолав 50 сходинок.На який поверх він

піднявся,якщо до першого поверху сходинок немає?

Ответы на вопрос

Отвечает Сургутская Кристина.
50:10=5
5+1=6 - поверх
або
50-10=40 сх- залишилось
40-10=30сх - залиш
30-10=20сх-зал
20-10=10 сх-зал
10-10=0 сх -зал
5+1=6 поверх