Два теплохода відправилися одночасно від однієї пристані. Швидкість одного--25 км/год, другого--20

км/год. теплохода потрібно проплисти 200 км. На якій відстані від місця призначення буде знаходитися другий теплохід, коли перший здолає весь шлях?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевкунов Артём.
1) T = S:V = 200 : 25 = 8 ч - время в пути.
2) Vc = 25 - 20 = 5 км/ч - отстает второй.
3) s = Vc*T = 5 * 8 = 40 км - останется второму - ОТВЕТ