Допоможіть будь ласка розв'язати задачу срочно перший оператор на комп'ютері за три години набираєш

18 сторінок А другий за 5 годин наберая 35 сторінок За який час вони разом не беруть 208 сторінок якщо працюватимуть з такою швидкість?

Ответы на вопрос

Отвечает Кабиден Шахизада.
3/18=x/208 x=208*3/18=34                                                                              5/35=x/208  x=208*5/35=29