З однієї ділянки зібрали 42 мішки цибулі а з другого 29 здругоїділянки зібрали на 715 кг цибулі

менше ніж з першої скільки кілограмів цибулі зібрали з кожної ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Шиманский Виктор.

1)42-29=13мешков-разница.

2)715:13=55кг-в одном мешке.

3)42*55=2310кг-собрали с 1-ого участка.

4)29*55=1595кг-собрали со 2-ого участка.

Отвечает Майер Кирилл.

1)на скільки менше мішків зібрали з другої ділянки?

42-29=13

2)сільки кг цибулі у одному мішку?

715:13=55 кг

3)зібрали з першої ділянки

42*55=2310 кг

4)зібрали з другої ділянки

29*55=1595 кг