Автомобиль проехал за первые два часа 170.4км а за наступну 0.45 всиее видстани знайти середню

швыдкисть автомобиля помогите пожалуста

Ответы на вопрос

Отвечает Шашов Максим.
1) 170,4:2=85,2(км/год)-швидкість автомобіля за перші дві години;
2) 170,4*0,45=76,68(км/год)- швидкість автомобіля автомобіля за наступну годину;
3) 2+1=3(год)- час руху автомобіля;
4) (85,2+85,2+76,68) :3=82,36(км/год)- середня швидкість автомобіля.

Можна так:
140,4*0,45=76,68(км)- відстань за наступну годину;
2+1=3(год)- час руху;
170,4+76,68 =247,08(км)- весь шлях;
247,08:3= 82,36(км/год)- середня швидкість автомобіля.

Можна виразом
(170,4+170,4*0,45):(2+1)=82,36(км/год)- середня швидкість