З пункту А в пункт В йшов турист зі швидкістю 4км/год.через 1год 30хв назустрічь йьому вийшов

турист зі швидкістю 3км/год.вони зустрінуться через 2год.яка ведстань між містами? (написать ответ плиз)

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Владимир.
2*3=6 км- второй турист.
4*(2+1,5)= 14 км - первый турист.
14+6=20 км.