Тендеудегi белгiсiз саннын атауын аныкта. Сайкес паракшаларды сызыкпен кос. Х-4=10 18-х=11 Х+9=20

Бутiн, азайткыш, айзайгыш

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Валя.
X-4=10 осыдан x=14
18-x=11 осыдан -x=-7 осыдан x=7
x+9=20 осыдан x=11