Тато, мама, син за вечір прочитали 462 сторінки із книжок. Батько прочитав у три рази більше

сторінок, ніж син, а мама - на 177 сторінок більше. ніж син. Скільки сторінок прочитав кожен?

Ответы на вопрос

Отвечает Сапронов Максим.

3х+х+х+177=462

5х=462-177

5х=285

х=285:5

х=57стр-прочитал сын.

3х=3*57=171стр-прочитал папа.

х+177=57+177=234стр-прочитала мама.

Отвечает Гилёва Кристина.

3х+х+х+177=462 стр

5х=462-177

5х=285

х=285/5

х=57 стр сын прочел

3х=3*57=171 стр отец прочел

х+177=57+177=234 стр мама прочла