На свій день народження Надія купила 1 3\5 кг цукерок по 11 грн 25 к за 1 кг .Скільки цукерок можна

було купити за витрачені гроші , купуючи цукерки а 1 1\3 раза дешевші?

Ответы на вопрос

Отвечает Козуля Катруся.
1 3/5 *11,25=8/5*11,25=18грн потраченные деньги
11,25:1 1/3=11,25:4/3=135/16=8 7/16 грн стоили бы конфеты
18 :135/16=32/15=2 2/15 кг можно было бы купить