За 6 ручок і 5 олівців разом заплатили 12,2 грн.Скільки коштує 1 ручка 1 олівець якщо за 4 ручки

заплатили на 1,8 гривень більше ніж за 3 олівця

Ответы на вопрос

Отвечает Гаджиев Мухаммедали.
6х + 5у = 12,2
4х - 1,8 = 3у
Решение
5у = 12,2 - 6х
у = 2,44 - 1,2x
4x - 1,8 = 3( 2,44 - 1,2x )
4x - 1,8 = 7,32 - 3,6x
7,6x = 9,12
X = 1,2 ( гривен ) 1 олiвця
у = 2,44 - 1,44 = 1 ( гривна ) 1 ручка