1 полиця-?книг,0,4 від всіх 2 полиця-?книг,0,5 від1-ї полиці 3 полиця-? разом 580 книг


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Полина.
580*0,4=232 книги на першій полиці
232*0.5=116 книг на другій полиці
580-232-116=232 книги на третьй
=====================