Маса сирих цеглин становила 350кг.після сушіння та випалювання їх маса зменьшилась на пьяту

частину.якою стала маса цеглин після сушення та випалювання?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурдин Кирилл.
350 - (350/5) = 350 - 70 = 280 кг.
Отвечает Ревуцкая Лиза.
350/5*4=280 кг масса після сушіння