1)для виготовлення 8 кг крохмалю використали 48 кг картоплі скільки кілограмів крохмалю можна

одержати з 30 кг картоплі . 2)Скласти і розвязати задачу обернену до першої відповіддю якої буде число 30.

Ответы на вопрос

Отвечает Орешина Варя.

48:8=6(кг)кароплі  для  1 кг крохмалю

30:6=5(кг)крохмалю можна одержати з 30 кг картоплі   

 

 для виготовлення 8 кг крохмалю використали 48 кг картоплі . скільки кілограмів  картоплі знадобиться для отримання 5 кг крохмалю?

48:8=6( кг)кароплі  для  1 кг крохмалю

6*5=30(кг) кілограмів  картоплі знадобиться для отримання 5 кг крохмалю

Отвечает Гудина Лера.

1. 

48кг/8=6кг(нужно кортопли для виготовленя 1кг крахмалю)

30кг/6кг=5кг(крохмалю зробица з 30кг картопли) 

2.

немогу перекласци