Два комбайни за 4 години заготовили 520 т зеленої маси соняшнику.Скільки тонн зеленої маси

соняшнику заготовить один такий комбайн за 7 годин роботи

Ответы на вопрос

Отвечает Олофинская Вика.
1)520:4=130(т)–за 1 год.
2)130×7=910(т)–за 7 год.