Знайти суму десяти перших членів арифметичної прогресії (ап), якщо а1=-4; d=6. а)240 б)230 в)310

г)260 Тестове завдання

Ответы на вопрос

Отвечает Завадская Дарья.
S(n)=n*(2*a1+d*(n-1))/2=10*((2*(-4)+6*(10-1))/2=10*(-8+54)/2=5*46=230  (б)