До магазину привезли 20 упаковок мінеральноіі газованой води по 12 пляшок і 30 таких самих упаковок

мінеральноіі води без газу. Скільки всього пляшок із мінеральною водою привезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
20*12=240
30*12=360
240+360=600
Всего 600