Число А на п'ять більше ніж число Б і на два менше ніж число це чому дорівнює а якщо б вдвічі менше

ніж С

Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.
Є 3 числа: а, б, с (а = б+5; а = с-2; с = 2б)
1) а = б+5
    а = с-2 = 2б-2, тобто 2б-2 = б+5; б = 7, звідси а = 12, с = 14
Відповідь: б = 7, а = 12, с = 14