Площа парку-86000м.кв. частину парку зі сторонами 320м і 100м відведено під ігро-вий майданчик,3\4

решти парку займають кущі і дерева.яку площу займають кущі і дерева?

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Диана.

1) 86000 - 320 х100 = 8600 - 32000 = 54000 м.кв -- решта парку

2) 54000 - 54000 : 4 = 54000 - 13500 = 40500 м.кв -- займають кущi i дерева

 

2й способ

( 86000 - 320 х 100 ) - ( 86000 - 320 х 100 ) : 4 = ( 86000 - 32000 ) - ( 86000 - 32000 ) : 4 = 54000 - 54000 : 4 = 54000 - 13500 = 40500 м.кв 

Отвечает Калиниченко Татьяна.

1)320x100=32000м.кв.-майданчик

2) 86000-32000=54000 м.кв.-решта парку

3) 54000:4х3=40500  м.кв- кущі і дерева