Як вирішати задачу: У першому бідоні було в 5 разів більше молока,ніж у другому.Після того як із

першого бідону вилили 2л,а в дургий долили 6л,в обох бідонах молока стало порівну.Скільки літрів молока було у другому бідоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Загаєвська Олена.
Х - было во втором
5х - в первом бидоне
5х-2=х+6
5х-х=6+2
4х=8
х=8:4
х=2 (л)
Ответ: во втором бидоне было сначала 2 л молока