Знайди числа й запиши рівності.28 більше від 7 у... рази54 більше від 6 у ... разів7 менше від 35 у

... разів і менша від 63 у ... разів.

Ответы на вопрос

Отвечает Аскарова Алина.
28 більше від 7 у 4 рази          28:7=4  4×7=28
54 більше від 6 у 9 разів         54:6=9  9×6=54
7 менше від 35 у 5 разів і менша від 63 у 9 разів.
35:7=5    5
×7=35                                        63:7=9       9×7=63