Знайти суму модулів усіх цілих розв'язків нерівності модуль х менше за 3,5


Ответы на вопрос

Отвечает Бородушкин Ваня.
|x|<3,5
-3,5<x<3,5
|-3|+|-2|+|-1|+0+1+2+3=3+2+1+0+1+2+3=12