Знайдіть об’єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 2 см 4 см і 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Сералинов Азамат.
Объём параллелепипеда равен площадь основания на высоту то есть V=abc=2*4*5=40
Об'єм паралелепіпеда рівний площа підстави на висоту тобто V=abc=2*4*5=40