Допоможіть будь-ласка задачу розвязати У першому намисті було 356 перлів , а у другому 370 перлів ,

З першого намиста зняли 165 перлів , а з другого 215, На якому намичті перлів залишилося більше і на скільки

Ответы на вопрос

Отвечает Yufr Ira.
1)356-165=191( п) на первому намистi
2) 370-215= 155( п) на другому намистi
3) 191-155=36( п) 
На первому намистi бiльше  на 36 перлин