Периметр дитячого майданчика прямокутної форми 60 м. Яка довжина цього майданчика, якщо ширина його

становить 16 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Нургазиева Аяулым.
Р=(a+b)*2
a=16 м
60=(16+b)*2
16+b=30
b=14
ответ: длина детской площадки 14 м