Довжина першого вiдрiзка 15см,другий вiдрiзок на 5см коротший вiд першого,а третiй-на 6см коротший

вiд другого.накресли цi вiдрiзки

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынюк Роман.
1)15-5=10 (см) второй отрезок
2)10-6=4 (см) третий отрезок