Сторона рівностор.трикутника дорівнює 8 см .Знайти площу квадрата,периметр якого дорівнює периметру

цього трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.


1)8·3=24(см)периметр рівностор.трикутника
2)перметр квадрата Р=4а
А=24:4=6(см)сторона квадрата
S=a"2=6*6=36(см"2)
Отвечает Шарипов Тимур.

1) 8+8+8=24(см) пеример  рівностороннього трикутника

2)Периметр квадарата    P=4а,

а=24:4=6(см) сторона квадрата 

S=a^2=6*6=36(cм^2)