У магазині було 120 аркушів кольорового паперу.Ліда купила 1/3 цих аркушів,а Ірина- 1/4.Ліда

заплатила на 5грн більше,ніж Ірина.Яка ціна одного аркушу паперу?

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.
1)120:3•1=40(арк.)-купила Лiда.
2)120:4•1=30(арк.)-купила Iрина.
3)40-30=10(арк.)-бiльше купила Лiда.
4)10:5=2(грн)-цiна одного аркуша.
Вiдповiдь:2 грн цiна одного аркуша.