Спростити вираз 25x×4y якщо x=12 y=11 отримаєте 10 балів якщо правильно відповісте


Ответы на вопрос

Отвечает Толокольников Влад.
25*12*4*11=13200
11*4=44
25*12=300
300*44=13200