Ігор і Оля знайшли разом на 4 грибів більше ніж знайшов Ігор і на 6 грибів більше ніж знайшла Оля.

Скілтки грибів знайшов кожний з них?

Ответы на вопрос

Отвечает Дагаев Максим.
Игорь и Оля - х грибов
Игорь - х-4
Оля - х-6

1)х-4+х-6=х
2х-10=х
2х-х=10
х=10

2)10-4=6(грибов) - Игорь
3)10-6=4(грибов) - Оля
Ответ:Игорь нашел 6 грибов,а Оля 4.