Знайдіть множину розв'язків системи нерівностей: {(х+8)(х-1)-х(х+5)<7 х+1/6(дробом)-х<6


Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Стас.
(x+8)(x-1)-x(x+5)\ \textless \ 7\\ \frac{x+1}{6-x}\ \textless \ 6&#10;\\ \\&#10;x^2-x+8x-8-x^2-5x-7\ \textless \ 0\\&#10; \frac{x+1-6(6-x)}{6-x}\ \textless \ 0  \\ \\&#10;-x+8x-5x\ \textless \ 7+8\\&#10; \frac{7x-35}{6-x}\ \textless \ 0  \\ \\&#10;2x\ \textless \ 15\\&#10; \frac{x-5}{6-x}\ \textless \ 0 \\\\x\ \textless \ 7,5\\&#10;x\in(-\infty;5)U(6;+\infty)\\&#10;\\&#10;x\in(-\infty;5)U(6;7,5)