Тік төртбұрыштың ұзындығы 8 см ал ені ұзындығынан 4 есе кем оның периметрін 3 тәсілмен мен ауданын

тап

Ответы на вопрос

Отвечает Большаков Костя.
8:4=2(м)узындыгы
(8+2)+(8+2)=20м
(8+2)*2=20м
8*2+2*2=20м
ауданы:S=a*b
8м*2м=16м²