З пункту А одночасно в протележних напрямках вийшли два пішоходи. Через 6 год відстань між ними

стала 54км. З якою швидкістю йшов перший пішохід, якщо швидкість другого 5км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Серкин Андрей.
6*5=30км - пройшой другийпішохід
54-30=24км - пройшов перший
24/6=4км/год
Відповідь: швидкість першого пішохода 4 км/год