Знайдіть скалярний добуток векторів AB і AC , якщо трикутник ABC рівносторонній зі стороною 5


Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Соня.
ΔАВС- равносторонний => каждый из его внутренних углов равен 60°
АВ*АС=|AB|*|AC|*cosa
AB*AC=5*5*cos60°=25*0,5=12,5
Ответ: 12,5