Від колоди відпиляли частину завдовжки 2м що становить одна-четверта довжина всієї колоди яка була

довжина колоди ?яка довжина частини що залишилася?

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.
1) 2 / 1/4 = 8 ( м )  - довжина колоди
 2) 8 - 2 = 6 (м )  залишилося