Два катера проплили усього 140 км причому кожен рухався 2 год якою була швидкість другого катеру

якщо швидкість руху першого дорівнювала 25км\год

Ответы на вопрос

Отвечает Ирхин Иван.
1) 25*2=50 км - проплив другий катер
2) 140-50=90 км - проплив перший катер
3) 90/2=45 км/год
Отвечает Попов Даниил.
1)25•2=50(км)-проплив перший катер
2)140-50=90(км)-проплив другий катер
3)90:2=45(км\год)-V другого катера