Автомобіль їхав 2 години із швидкістю 72,6км/год і3 години-зі швидкістю 75км/год.знайти середню

швидкість автомобілю на всьому шляху? ПОМОЖІТЬ ПОЖАЛУСТА!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Виктория.
72,6*2=145,2 км подолав за 2 год
75*3=225 км подолав за 3 год
145,2+225=370.2 км весь шлях
2+3=5 год на весь шлях
370,2:5=74,04 км/год середня швидкысть
==============