Із міста до села, що розташоване на відстані 24 км від міста, велосипедист проїхав 12км/год, а

назад повернувся пішки з швидкістю 6 км/год.Яка середня швидкість на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Чкаловская Милана.
1) 24:12=2 (год) - витратив на шлях із міста до села.
2) 24:6=4 (год) - витратив на шлях із села до міста.
3) 24+24=48 (км) - весь пройдений шлях.
4) 2+4=6 (год) - весь затрачений час.
5) 48:6=8 (км/год) - середня швидкість.
Відповідь. 8 км/год