712398:3209-189+15631:203 решите подробно


Ответы на вопрос

Отвечает Поп Михайло.
Спочатку ділиш (712398:3209) і ділиш (15631:203)  
712398:3209 = 222від 222 віднімаєш 189
222-189=33
і до 33 додаєш 2 дію ділення
15631: 203=7777+33=...

Отвечает Шлыкова Карина.
712398 / 3209 - 189 + 15631 / 203 = 110
1) 712398 / 3209 = 222
2) 15631 / 203 = 77
3) 222 - 189 = 33
4) 33 + 77 = 110