Різниця двох чисел дорівнює 150, а їх частка дорівнює 4. Знайдіть ці числа. Рішити рівнянням


Ответы на вопрос

Отвечает Кононов Максим.
ЭТО БУ ДУТ ЧИСЛА 50 И 200
Отвечает Лыпка Ирина.
X-y =150
x\y=4
x=4y
4y-y=150
3y=150
y=50
x=4*50=200