З однієї квітки одночасно пролетіли два метелики.Через 0,08 год між ними було 4,4 км.Швидкість

льоту одного метелика дорівнюе 28,8 км\год.Яка швидкість польоту другого метелика?

Ответы на вопрос

Отвечает Третьяков Саша.

1) 28,8 * 0,08 = 2,304 (км) пролетіла 1-ша метелик
2) 4,4-2,304 = 2,096 (км) пролтела 2-а метелик
3) 2,096: 0,08 = 26,2 (км / год) швидкість 2-ий метелики