Обчислюючи,заміни ділене сумою зручних доданків і застосуй розподільний закон ділення відносно

додавання. 90:5; 36:3;72:4;78:6;91:7;57:3;60:4;81:3.

Ответы на вопрос

Отвечает Дубонос Артем.
90/5=(50+40)/5=50/5+40/5=10+8=18
36/3=(30+6)/3=30/3+6/3=10+2=12
72/4=40/4+32/4=10+8=18
78/6=60/6+18/6=10+3=13
91/7=70/7+21/7=10+3=13
57/3=30/3+27/3=10+9=19
60/4=40/4+20/4=10+5=15
81/3=30/3+30/3+21/3=10+10+7=27