Сторони трикутника 3 см і 4 корені трьох см, а кути між ними 60 градусів. Знайти висоту

трикутника,проведену до сторони довжиною 3 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.
Sin60°=√3/2, следовательно sin60°=сторона на высоту, и через пропорцию находим h(высоту) h=(√3×4√3)÷2 =6см