Корова дала за два удої 17л молока. Уранці вона дала на 3л більше, ніж увечері.Скільки літрів

молока дала корова вранці та скільки- увечері

Ответы на вопрос

Отвечает Раимова Яна.
17-3=14(л) - молока дала б корова за два удої, якби вранці дала молока стільки ж, скільки увечері.

14:2=7(л) - увечері
7+3=10(л) - вранці

Відповідь: 7 і 10 літрів.

(До першої дії таке довге пояснення.)